| |

AutoZone Near Me 2023 (Programi i Filialit, Shpërblimi, Gjetësi i Dyqanit)

AutoZone është shitësi kryesor në vend dhe një distributor kryesor i pjesëve dhe aksesorëve të këmbimit të automobilave me mbi 6,000 dyqane në SHBA.

AutoZone Pranë Meje

Rreth AutoZone

AutoZone, Inc. është një shitës me pakicë amerikane i pjesëve dhe aksesorëve pas tregtimit të automobilave, më i madhi në Shtetet e Bashkuara.

E themeluar në vitin 1979, kompania ka mbi 6,400 dyqane nëpër Shtetet e Bashkuara, Meksika, Porto Riko, Brazili dhe Ishujt e Virgjër të SHBA.

Kompania është e vendosur në Memphis, Tenesi. Për më shumë se 37 vjet, AutoZone është angazhuar për të ofruar pjesët më të mira, çmimet dhe shërbimi ndaj klientit në industrinë e automobilave pas tregtimit.

Kompania ka një kulturë të pasur dhe një histori të Going the Extra Mile për klientët e saj dhe komunitetin.

Sot, AutoZone është shitësi kryesor dhe një shpërndarës kryesor i pjesëve dhe aksesorëve zëvendësues të automobilave në SHBA

Programi i Filialit AutoZone

Autozone drejton një program efikas të filialeve. Këtu janë disa gjëra që duhet të dini për programin e filialeve AutoZone.

Përshkrim

Duke u bashkuar me programin e filialeve, ju mund të fitoni komisione duke promovuar markat kryesore në pjesët e automjeteve dhe pajisje shtesë.

Programi i Filialit ju lejon të punoni me shpërndarësin kryesor të SHBA -së të pjesëve dhe aksesorëve të automobilave si një filial.

AutoZone është bashkuar me Pepperjam për të ndihmuar botuesit të rrisin të ardhurat e tyre pasive.

Si bashkëpunëtor, ju mund të fitoni një komision prej 8% për referim të kualifikuar.

Programi i Degëzimit Affiliate

Botuesit bashkëpunëtorë mund të përdorin njohjen e tyre të pakrahasueshme të markës për të nxitur shitjet dhe për të fituar komisione.

Plus, bashkëpunëtorët kanë qasje në burime të fuqishme për të ndihmuar në arritjen e suksesit.

Ato ofrojnë një komision bazë konkurrues prej 8% për shitje, plus stimuj të performancës për filialet me volum të lartë.

Plus, ata po punojnë vazhdimisht për të rritur konvertimin tarifat në faqen e tyre, kështu që më shumë drejtues të filialeve mund të kthehen në shitje. Anëtarësimi në programin e filialeve është i thjeshtë dhe falas.

Kompania është bashkuar me Pepperjam – një rrjet kryesor filialesh – për t'u dhënë filialeve të saj përvojën më të mirë të mundshme.

Për të filluar, duhet të regjistroheni për një llogari falas me Pepperjam, të aplikoni në programin e filialeve dhe të kapni lidhje, banderola dhe mjete të tjera shoqëruese për të filluar udhëtimin tuaj.

Shpërblimet AutoZone

AutoZone ka qenë në kulmin e lojës së pjesëve të makinave për më shumë se 40 vjet.

I njohur si destinacioni kur keni nevojë për zëvendësim, aksesor ose riparim, makina juaj është gjithmonë në duar të mira këtu.

AutoZone gjithashtu ofron rritje kursime, shpërblime dhe përfitime për anëtarët, kështu që bashkohuni dhe merrni programin e tyre të besnikërisë për një rrotullim.

Ju lutem vini re se kjo programi i besnikërisë zakonisht funksionon për të gjitha blerjet tuaja në AutoZone, por mund të zbatohen disa përjashtime.

LEXONI GJITHASHTU:

Vendndodhjet e AutoZone në Shtetet e Bashkuara

Vendndodhjet e AutoZone në Shtetet e Bashkuara

Atje jane 6,005 Vendndodhjet e AutoZone në Shtetet e Bashkuara që nga 19 korriku 2021.

Shteti me numrin e vendndodhjeve të AutoZone në SHBA është Teksasi, me 652 vendndodhje, që është 10% e të gjitha vendndodhjeve të AutoZone në Amerikë.

Top 10 qytetet me numrin më të madh të vendndodhjeve të autozonës në SHBA

qytet Shteti / Territori Numri i Vendndodhjeve
                 Houston                 Texas                       74
                 San Antonio                 Texas                       44
                 Çikago                 Illinois                       42
                  Las Vegas                 Nevada                       40
                  Los Angjelos                 Kaliforni                       38
                  Feniks                 Arizona                       34
                  Dallas                 Texas                       33
                  Filadelfia                  Pennsylvania                       25
                  Fort Worth                  Texas                       25
                  Orlando                  Florida                       25

Të mirat dhe të këqijat e Autozone Near Me

AutoZone është një jashtëzakonisht popullor dyqan pjesesh per zevendesim auto që konkurron kundër dyqaneve të tjera të pjesëve zëvendësuese të automjeteve si SafeliteAAAAdvance Auto PartsRockAuto, dhe Akordimi i ECS.

Bazuar në thellësinë tonë rishikuar, kur krahasohet me konkurrentët e saj, kompania është a markë me performancë më të ulët brenda kategorisë së saj, me një renditje të përgjithshme prej #2 nga 10 markat e përgjithshme.

AutoZone pikat e forta jane:

1. Dbesueshmëria

2. Cmbi disponueshmërinë e informacionit të kontaktit

3. bën programe të marketingut filial

LEXONI GJITHASHTU:

Kartë Krediti AutoZone

Kompania duket të jetë një nga më të përkushtuarit automobilistik shërbimet aftermarket në të gjithë SHBA që pretendojnë të ofrojnë pjesët më të mira, politikën e çmimeve dhe kujdesin ndaj klientit.

Kompania ofron disa programe privilegjesh, duke përfshirë kreditë e shpërblimit personal dhe kreditë e biznesit.

Nëse kërkoni ndihmë financiare për të zhvilluar tuajin Ide e biznesit, AutoZone është vendi i duhur për të kërkuar ndihmë.

Sidoqoftë, ekziston një kusht i madh përveç kërkesave të tjera: kreditë e biznesit janë miratuar vetëm për qëllime biznesi dhe nuk mund të ndahen për t'i shërbyer nevojave personale ose familjare.

Pyetjet e bëra më shpesh

AutoZone aktualisht po ofron 3 kode kupon dhe 169 oferta totale për zbritje në faqen e tyre të internetit. Kuponi më i mirë i sotëm është me 30% ulje.

Mesatarisht, ata ofrojnë 8 kode kupon në muaj. Nga sot AutoZone ka 169 kuponë dhe oferta aktive.

Ne do t'ju njoftojmë për kuponët më të fundit të AutoZone dhe kodet e zbritjes sapo të lëshohen. Ju gjithashtu mund të njoftoheni kur markat e ngjashme si AutoZone lëshohen kuponat shumë.

Aktualisht, kompania ofron një kupon me 30% ulje. Nga 169 kuponë aktivë, ky është kuponi më i mirë i disponueshëm sot.

Gjeni kodin tuaj të kuponit në këtë faqe dhe më pas klikoni butonin për ta kopjuar atë në kujtesën tuaj të fragmenteve. Pastaj, lundroni në kryesore faqe dhe shkruani kodin tuaj në kutinë "Kodi Promocional" gjatë blerjes. Zbritja juaj do të aplikohet në shportën tuaj të blerjeve dhe shuma totale e porosisë suaj duhet të reduktohet.

PO, ata drejtojnë një faqe kuponësh zyrtarë në autozone.com ku postojnë kuponat e tyre të fundit dhe kodet promovuese. Kontrolloje këtu.

PO, ata ofrojnë një politikë të vazhdueshme të transportit falas, e cila funksionon vazhdimisht në faqen e tyre të tregtisë elektronike.

Posts ngjashme

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *