| |

Adidas NMD për femra (Si vishni Adidas NMD?)

Shumica e femrave që dëshirojnë këpucë të hijshme duhet të kenë kujdes për femrat Adidas NMD. Si e vishni Adidas NMD? Është interesante të dihet.

Adidas NMD për femra

Adidas NMD (shkurt për Nomad) është një atlete joformale popullore që përzien elementet tradicionale të dizajnit me teknologjinë e tanishme, veçanërisht, zbutësin Boost dhe pjesën e sipërme Primeknit.

Këpucët më të mira Adidas NMD

Nuk ka pothuajse një dyqan këpucësh që nuk i ka këto Adidas klasike. Ka lloje të ndryshme të nomadëve të Adidas, dhe këtu janë më të mirat nga të gjitha llojet:

1. Trëndafili i bardhë gri blu Wmns NMD_R1

Ky NMD_R1 është alternativa më e mirë për një partner ose të njohur nëse ai ose ajo është i orientuar drejt detajeve. Pjesa e sipërme e thurur e bardhë shoqërohet me vija të logos së Adidas gri të çelur dhe markë rozë e lehtë.

Gjithashtu, prizat EVA dalluese NMD ngjyrë kafeje metalike u japin atyre një spërkatje shtesë të ngjyrës. Falë pjesës së mesme Boost me gjatësi të plotë, Adidas NMD është padyshim një nga këpucët më të rehatshme.

2. NMD_R1 Wmns Soft Vision

Adidas NMD_R1 Soft Vision është një këpucë sportive me një prekje elegante që është bërë për adhuruesit e ngjyrave pastel.

Tonet e buta vjollce plotësojnë linjat e pastra të formës. Marka Adidas në spinën e përparme, spina e pasme EVA, etiketa e endur e gjuhës dhe pjesa e sipërme janë të gjitha të ndërtuara nga rrjeta e frymëmarrjes në një nuancë të purpurt të butë.

Për më tepër, sholla e mesme e bardhë Boost me gjatësi të plotë plotëson dizajnin. Kombinimet e ngjyrave e bëjnë këtë këpucë zgjedhjen ideale për femrat që duan të vishen, por duan të mbeten të rehatshme.

3. NMD_R1 Wonder White nga Wmns

Wonder White është një i preferuar personal i yni dhe është atlete ideale për aktivitete sportive, vrapime me porosi të përditshme dhe shëtitje të qeta.

Një version i ridizajnuar i vrapuesit të njohur të viteve '80 të Adidas ofron rehati gjatë gjithë ditës dhe një pamje të hijshme dhe bashkëkohore.

Këto janë këpucë të vërteta të përditshme, sepse ngjyrat shkojnë mrekullisht me çdo lloj, stili dhe modeli.

Pjesa e mesme e dallueshme e ngjyrës Cloud White e bën ngjyrën e sipërme të dallohet edhe më shumë. Këpucët nga Adidas NMD për zonja janë në dispozicion në GOAT dhe Flight Club.

LEXONI GJITHASHTU:

4. NMD_R1 Ash Pearl nga Wmns

Ne vendosëm të shkojmë me nuancën Ash Pearl të NMD-ve dhe jo me stilin monokromatik tradicional të zi.

NMD, e krijuar nga projektuesi i Adidas Nic Galway, ringjall shenjat e dizajnit nga këpucët vrapuese të fillimit të viteve 1980 si Adidas Micro Pacer dhe Boston Super.

Marka Adidas është i vetmi vend ku ka një ndryshim në skemën e vetme të ngjyrave të look-ut tonal.

Gjithashtu, nëse vazhdoni me publikimet dhe tendencat më të reja, do ta dini se ky doli një vit më parë. Si rezultat, sigurohuni që të merrni tuajat përpara se të shiten.

5. Metalik i bardhë argjendi Wmns NMD_R1

Opsioni tërësisht i bardhë është një zgjedhje perfekte nëse nuk mund ta vendosni ose nëse doni të garantoni që partnerja ose shoqja juaj më e mirë ka një artikull thelbësor në koleksionin e saj.

Atletet Adidas NMD_R1 në ngjyrën e bardhë argjendi metalike përfshijnë një sipërme tekstili me emblemën Three Stripes dhe priza EVA.

Ideale për aktivitete të përditshme, ushtrime, në natyrë rekreacion dhe relaksim. Këto janë opsioni më i madh dhe më i thjeshtë për shkak të kombinimit të tyre të cilësisë së lartë, komoditetit dhe skemës tradicionale të ngjyrave.

Si të vishni Adidas NMD

NMD shërben si Vrapues i nivelit të mesëm të Adidas. Nuk është aq i lirë sa ZX Flux shumë i popullarizuar, por çmimi nuk është aq i lartë sa Ultraboost. Kjo e bën atë të arritshëm dhe e lejon atë të ruajë një farë mase ekskluziviteti, prandaj popullariteti i tij i jashtëzakonshëm në industrinë e modës.

Mos harroni të pastroni sa më shpesh këpucët, veçanërisht nëse zgjidhni modelin e bardhë, sepse ato do të dëmtohen me kalimin e kohës.

Biznesi duhet të rezervojë mallra pastrimi që përputhen me ngjyrën e këpucëve, si dhe produkte për larjen e shkumës. Pyete me bashkëpunëtorin tuaj të shitjes në momentin e blerjes!

Pantallonat sportive, xhinset e holla apo një palë pantallona të shkurtra sportive shkojnë shumë bukur me të dyja me një veshje sportive tërësisht në modë apo edhe me një look casual.

Rekomandohet të vishni çorape të padukshme pavarësisht se çfarë vishni si çorape. Sado i parëndësishëm të duket ky aspekt, mos zgjidhni çorape të dukshme.

Ju gjithashtu mund të provoni të vishni çorape të larta me pantallona të shkurtra ose vrapues dhe të shihni se si ndiheni!

Posts ngjashme

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *